O nás

Těšíme se na vás v naší ambulanci v Brně, na adrese Mendlovo náměstí 907/1a.

Nabízíme také online konzultace přes Messenger nebo WhatsApp a telefonické konzultace a edukace, takže se s námi můžete spojit nejen z celé České republiky, ale i z celého světa.

Výhodou naší nutriční ambulance jsou krátké časy objednání a individuální přístup ke každému.

NEPRODÁVÁME ŽÁDNÉ DOPLŇKY VÝŽIVY ANI JINÉ ZÁZRAČNÉ PŘÍPRAVKY.

Naše doporučení se opírají o opravdové potraviny, a pokud nebude možné potřebné živiny získat jídlem, dáme vám doporučení pro vašeho praktického lékaře s informací, které živiny je třeba doplnit jinou cestou. 


Ordinační hodiny - ambulance

Pá 8:00-19:00 po předchozím objednání

Ordinační hodiny - on-line/telefonicky

Po-Ne 8:00-20:00 po předchozím objednáníambulance.jpg

Nutriční terapeut

Nutriční terapeut je odborník na výživu se vzděláním v oboru na vysoké nebo vyšší odborné škole. Toto vzdělání mu zaručuje přehled nejen o výživě, ale mimojiné také základy fyziologie a patofyziologie, aby mohl chápat souvislosti mezi výživou a lidským zdravím a nemocemi. Tříleté studium na vysoké škole zahrnuje také velké množství praxe v nemocnicích i soukromých poradnách, která zajištuje praktické zkušenosti vystudovaného nutričního terapeuta.

Správný nutriční terapeut se neustále vzdělává, staví v medicíně na důkazech a nepreferuje pouze jeden styl výživy. Vždy nejprve získá informace o svém klientovi/pacientovi, proto očekávejte na první konzultaci mnoho otázek o vašem zdravotním stavu a aktuálním jídelníčku. Jen tak je možné dát vám individuální péči, kterou si zasloužíte.

Ani nejlepší nutriční terapeut vám však nezajistí výsledky, pokud bude spolupráce s vámi jednostranná. Pro společný úspěch je nutné jeho doporučení dodržovat, ať už je vaše motivace pro změnu jakákoliv. Pokud jste připraveni, rádi se staneme vašim partnerem ve světě výživy.

Mgr. Bc. Lucie Guilleminot

nutriční terapeutka

Ke studiu nutriční terapie mě přivedla vlastní zkušenost s těhotenskou cukrovkou a velký informační chaos při zjišťování informací o výživě pro moje děti. Po nastudování dostupné literatury jsem se rozhodla prohloubit své znalosti studiem na Lékařské fakultě Ostravské univerzity, abych mohla získané vědomosti a zkušenosti zodpovědně předávat dalším lidem.

lucie foto.jpg