reference

Za každým člověkem je příběh. Žádný příběh není stejný.
Každého klienta vnímáme jako jednotlivce a od toho se odvíjí kvalita našich služeb.

pavla reference

Pavla V.

"Lucii jsem vyhledala kvůli stagnaci váhy při svém redukčním režimu. Lucie se mnou trpělivě prošla veškeré detaily a specifika, a vytvořila stravovací režim přesně pro mé potřeby. Nejdůležitější pro mě bylo vyladění makroživin přesně na míru (mám závažné zdravotní potíže a toto je potřeba významně zohlednit při nastavení jídelníčku), se kterým jsem si sama nevěděla rady. Lucii určitě doporučuji. Velice oceňuji empatický a citlivý přístup, se kterým jsem se u ní setkala."

klára reference

Klára E.

"U obou dětí jsem měla těhotenskou cukrovku. U starší dcery jsem neměla tolik informací co se diety týče a až u druhé jsem zjistila, co vše jsem dělala špatně. Pak jsem ale poznala Lucii a díky ní jsem tehotenskou cukrovku zvládla levou zadní. Vše mi vysvětlila a zjistila jsem že vlastně GDM vůbec není náročná dieta a ani sladké mi nechybělo. Jsem moc vděčná za každou její radu a pomoc. Lucii můžu všem vřele doporučit."

eliška k

Eliška K.

"S Lucií jsem se poprvé setkala na sociálních sítích, kde pomáhala nastávajícím maminkám "bojovat" s těhotenskou cukrovkou. I já sama jsem jednou takovou maminkou byla a za její rady jsem byla neskutečně vděčná. Díky těmto radám jsem těhotenskou cukrovku zvládla jen s dietním omezením a miminko se narodilo v pořádku. Zároveň se na ni moc ráda obracím s dotazy ohledně stravování malých dětí a vím, že mi vždycky dobře poradí."

nutrilka reference

Adriana B.

"

"I think Nutrilka is what everyone needs. If you have questions about diet during pregnancy, and after, especially after, when all mothers are struggling with the preparation of the first meals for they kids, then ask Nutrilka. Im mother of 2 kids in a foreign country where I still can not speak the language properly. During my pregnancy I had to ask for advice and support related nutrition because of the gestational diabetes added on top of my chronic diseases which are restricting my diet even more. Nutrilka helped me to manage the situation and not to have the insulin injections. What I liked is the open answers and honest and the real moral support. Not being treated as in hospital, with that cold attitude, made me to accept and pass the situation much easier."